Zde se nacházíte: Dárkové předměty

Dárkové předměty

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
Novinka
299,00 Kč s DPH
Nerezová placatka na alkohol s potiskem jelena pro myslivce a milovníky lesa. Baleno v dárkové krabičce. objem: 200 ml
Novinka
1 440,00 Kč s DPH
Replika automatické lovecké kulovnice, plastový závěr a zámek s rytinou a obrázkem zvěře. Elegantní americká pažba a předpažbí v provedení luxusní imitace tmavého dřeva s ozdobnou botkou pažby. Zbraň má pevná mířidla, je dodávána s puškohledem a s náboji (kapsle a gumové patrony), v dárkovém balení. Slyšitelně střílí, dýmí, je cítit zápach střelného prachu a zároveň s ní můžete střílet na terč, dostřel na vzdálenost 10 – 12 m. Doporučujeme dětem starším 5-ti let. Náhradní patrony s kapslemi lze doobjednat. Nabíjení – při natažení závěru se na pravé straně zbraně otevře zásobník na jednu gumovou nábojku, který se uzavřením závěru sám zaklapne. Pod puškohledem zasouváme 13-ti ranné pásky s kapslemi, které při každém výstřelu dýmí. Replika automatické lovecké kulovnice, plastový závěr a zámek s rytinou a obrázkem zvěře. Elegantní americká pažba a předpažbí v provedení luxusní imitace tmavého dřeva s ozdobnou botkou pažby. Zbraň má pevná mířidla, je dodávána s puškohledem a s náboji (kapsle a gumové patrony), v dárkovém balení. Slyšitelně střílí, dýmí, je cítit zápach střelného prachu a zároveň s ní můžete střílet na terč, dostřel na vzdálenost 10 – 12 m. Doporučujeme dětem starším 5-ti let. Náhradní patrony s kapslemi lze doobjednat. Nabíjení – při natažení závěru se na pravé straně zbraně otevře zásobník na jednu gumovou nábojku, který se uzavřením závěru sám zaklapne. Pod puškohledem zasouváme 13-ti ranné pásky s kapslemi, které při každém výstřelu dýmí. Hmotnost0.58 kg Rozměry90 cm Barva černá, hnědá Hračka obsahuje malé části a není vhodná pro děti do 3 let!
119,00 Kč s DPH
Retro kovový benzínový zapalovač s loveckým motivem v béžovém provedení. Rozměr: 5,5 x 3,5 cm Dodání: bez benzínové náplně
Novinka
75,00 Kč s DPH
Náhradní balení dětských gumových nábojů Olympic do dětské zbraně Devon Rifle bsahuje 40 ks gumových střel, které jsou využitelné i pro další „střílející“ zbraně. Slouží k trefování se do terčů a lze je používat opakovaně, dokud je nepoztrácíte. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Gumové střely nestřílejte na jiné osoby, zvláště pak do obličeje a na oči, aby nedošlo k úrazu. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje a střely výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
Novinka
75,00 Kč s DPH
Kapsle jsou určeny pouze pro dětskou brokovnici Montecarlo. Balení obsahuje 40 kapslíků, dvě patrony a vytahovací kolíček. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Gumové střely nestřílejte na jiné osoby, zvláště pak do obličeje a na oči, aby nedošlo k úrazu. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje a střely výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
Novinka
68,00 Kč s DPH
Kapsle jsou určeny pouze pro dětskou zbtaň Devon Rifle. Balení obsahuje 104 ran. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
Novinka
1 870,00 Kč s DPH
Dětská lovecká brokovnice je věrnou replikou dvojky ráže 12, má dvouspoušťový systém jako Hammerles s pojistkou a vytahovačem, kovový závěr a zámek s rytinou, elegantní anglickou pažbu a předpažbí v provedení luxusní imitace tmavého dřeva s rybinou. Zbraň je dodávána samostatně s jedním balením nábojů (kapsle). Řemen a nábojový pás je možné objednat zvlášť (obj.č. 17395). Slyšitelně střílí, dýmí a vypadá dokonale jako opravdová zbraň. Jediné nebezpečí je, že si s ní budou chtít všichni hrát. Doporučujeme dětem starším 5-ti let. Náhradní patrony s kapslemi lze doobjednat. Nabíjení – náboje se v místě zápalky nabíjejí kapslemi, které se zatlačí do připraveného otvoru a pak se náboj vloží do nábojové komory. Po vystřelení se oddělí dutinka náboje od kování a pomocí kolíčku přiloženého v balení s kapslemi vytlačíme vystřelenou kapsli z kování a toto vrátíme zpět do dutinky náboje. Náhradní kapsle se vkládají do kapsičky na nábojovém pásu. Hračka obsahuje malé části a není vhodná pro děti do 3 let!
Novinka
470,00 Kč s DPH
Samostatné balení řemenu na zbraň a nábojového pás pro dětskou loveckou brokovnici Montecarlo. Obojí je vyrobeno z hnědé koženky s podšitím v kombinaci dvou barev. Pás je určen pro 24 patron a má kapsičku.
240,00 Kč s DPH
Po úspěchu první knihy Když myslivcem je žena napsala autorka Jitka Přibylová Vaňková pokračování. Autorka píše o vlastních zážitcích i o zážitcích dalších žen myslivkyň z Čech i Moravy. Jejich jména jsou uvedena za každou povídkou. Kniha je doplněna oblíbenými recepty jednotlivých autorek. Kniha je doplněna fotografiemi a krásnými kresbami výtvarnice Hany Křenkové. 172 stran, formát 150x215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé fotografie, ilustrace.
119,00 Kč s DPH
Retro kovový benzínový zapalovač s loveckým motivem v černém provedení. Rozměr: 5,5 x 3,5 cm Dodání: bez benzínové náplně
119,00 Kč s DPH
Retro kovový benzínový zapalovač s rybářským motivem v černém provedení. Rozměr: 5,5 x 3,5 cm Dodání: bez benzínové náplně
119,00 Kč s DPH
Retro kovový benzínový zapalovač s rybářským motivem. Rozměr: 5,5 x 3,5 cm Dodání: bez benzínové náplně
199,00 Kč s DPH
Nerezová placatka na alkohol pro rybáře - s potiskem kapra. Baleno v dárkové krabičce. objem: 100 ml

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2019 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek