Zde se nacházíte: Dárkové předměty

Dárkové předměty

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
Novinka
651,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Kolečko z parohu uzazené v chirurgické oceli, na řetízku z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 50 cm materiál: chirurgická ocel, paroh výška kolečka: 5 mm vnější průměr kolečka: 12 mm průměr kolečka z parohu: 10 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. Požadovanou délku náhrdelníku vyberte v rolovacím poli. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
699,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Kolečko z parohu uzazeném v chirurgické oceli, zdobené smaragdově zelenými kamínky Swarovski Crystals, na řetízku z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 50 cm barva kamínků: zelinkavá materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo výška kolečka: 5 mm vnější průměr kolečka: 12 mm průměr kolečka z parohu: 7 mm průměr kolečka včetně kamínků: 10 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
699,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Kolečko z parohu uzazeném v chirurgické oceli, zdobené zelenými kamínky Swarovski Crystals, na řetízku z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm / 50 cm barva kamínků: růžová materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo výška kolečka: 5 mm vnější průměr kolečka: 12 mm průměr kolečka z parohu: 7 mm průměr kolečka včetně kamínků: 10 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. Požadovanou délku náhrdelníku vyberte v rolovacím poli. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
699,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Kolečko z parohu uzazeném v chirurgické oceli, zdobené zelenými kamínky Swarovski Crystals, na řetízku z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm barva kamínků: zelinkavá materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo výška kolečka: 5 mm vnější průměr kolečka: 12 mm průměr kolečka z parohu: 7 mm průměr kolečka včetně kamínků: 10 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
699,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Kolečko z parohu uzazeném v chirurgické oceli, zdobené zelenými kamínky Swarovski Crystals, na řetízku z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm / 50 cm barva kamínků: fuchsiová materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo výška kolečka: 5 mm vnější průměr kolečka: 12 mm průměr kolečka z parohu: 7 mm průměr kolečka včetně kamínků: 10 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. Požadovanou délku náhrdelníku vyberte v rolovacím poli. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
645,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice - pecky z parohu a černě barvené chirrurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: černě barvená chirurgická ocel, paroh průměr pecek: 12 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
77,00 Kč s DPH
Samolepka s motivem hladkosrstého jezevčíka. rozměry: 15 x 12 cm Stejný obrázek drsnosrstého jezevčíka pro vás máme i na pánských a dámských tričkách Bad Badger.
77,00 Kč s DPH
Samolepka s motivem siluety jagdteriera. rozměry: 10,5 x 15 cm
77,00 Kč s DPH
Samolepka s motivem Jagdteriera. rozměry: 11 x 15 cm
152,00 Kč s DPH
Porcelánový hrnek s dekorem lesní zvěře. objem: 465 ml výška: 9 cm průměr: 9 cm Požadovaný obrázek vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus. Vyrobeno v ČR.
161,00 Kč s DPH
Skleněný pullitr s uchem s motivy ryb. objem: 500 ml výška korbele: 165 mm průměr: 88 mm Požadovaný motiv vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus.
840,00 Kč s DPH
Dámská kožená peněženka s velkým množstvím kapes - 4 velké přihrádky na bankovky, 20x kapsa na karty, 2x kapsa na doklady, zipová kapsa na mince. Peněženka je dodávána v dárkové krabičce. Vhodná i jako dárek. materiál: broušená hovězí kůže barva: hnědá rozměry: 19 x 10 x 2,5 cm Vyrobeno v ČR.
161,00 Kč s DPH
Sklenička s uchem na teplé nápoje s motivy zvěře. objem: 250 ml výška : 97 mm průměr: 75 mm Požadovaný motiv vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus.
214,00 Kč s DPH
Sada 6ti kusů štamprlat s rybářským motivem. objem štamprlete: 25 ml Cena je za balení 6 ks.
151,00 Kč s DPH
Porcelánový hrnek s dekorem koní. objem: 470 ml Požadovaný obrázek vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus. Vyrobeno v ČR.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2024 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek