Zde se nacházíte: Dárkové předměty

Dárkové předměty

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
349,00 Kč s DPH
Divočák z kvalitního hebkého plyše. materiál: 100% polyester rozměry: cca 12 x 27 x 19 cm Tento plyšový výrobek splňuje ustanovení evropských norem pro hračky EN 71 / 1-3 a je označen značkou CE. Neobsahuje barviva AZO. Plyšové zboží lze prát až na 30 ° programem na jemné prádlo.
445,00 Kč s DPH
Kožený opasek s originálním motivem vhodný pro každého lovce. Motiv "Lovu zdar" se na pásku opakuje celkem 4x. Opasek je vhodný i jako dárek - je uložen v dárkové krabičce. Jak vybrat správnou délku opasku? Změřte si obvod pasu nebo boků v přesně tam, kde nosíte kalhoty, sukni nebo různé topy. Námi udané velikosti pásků jsou shodné s Vámi naměřeným údajem (95 cm v pase odpovídá velikosti opasku 95 cm). Velikost měříme od prostřední dírky ke konci spony (velikost se může nepatrně lišit podle typu spony), celková délka opasku je vždy o cca 15 cm delší než je velikost udávaná na opasku. Všechny nabízené opasky jsou konstruovány tak, aby u jedné délky byla tolerance zapnutí +/- 10 cm. Uváděná délka opasku by měla odpovídat obvodu pasu (boků). Tato délka sahá ke třetí dírce opasku. materiál: kůže barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
640,00 Kč s DPH
Kožená pánská peněženka "na výšku" s velkým množstvím kapes - 2 velké přihrádky na bankovky, 12x kapsa na karty, 3x kapsa na doklady, kapsa na mince Peněženka je dodávána v dárkové krabičce. Vhodná i jako dárek. materiál: broušená hovězí kůže barva: hnědá rozměry: 13 x 10 cm Vyrobeno v ČR.
240,00 Kč s DPH
Nejnovější kniha autorky Jitky Přibylové Vaňkové Z Dianiny brašny je vyprávěním mysliveckých příběhů a to jak vlastních, tak i zážítků dalších žen, které se také věnují myslivosti. Ve 33 příbězích autorka popisuje nejen příběhy z lovu, ale také vše ostatní, co k myslivosti patří - přírodu, péči o zvěř... Příběhy jsou doplněny ilustracemi malířky Hany Křenkové. Autor: Vaňková Přibylová Jitka 176 stran, formát 150 x 215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, ilustrace a černobílé fotografie.
75,00 Kč s DPH
Náhradní balení dětských gumových nábojů Olympic do dětské zbraně Devon Rifle bsahuje 40 ks gumových střel, které jsou využitelné i pro další „střílející“ zbraně. Slouží k trefování se do terčů a lze je používat opakovaně, dokud je nepoztrácíte. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Gumové střely nestřílejte na jiné osoby, zvláště pak do obličeje a na oči, aby nedošlo k úrazu. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje a střely výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
83,00 Kč
Kapsle jsou určeny pouze pro dětskou brokovnici Montecarlo. Balení obsahuje 40 kapslíků, dvě patrony a vytahovací kolíček. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Gumové střely nestřílejte na jiné osoby, zvláště pak do obličeje a na oči, aby nedošlo k úrazu. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje a střely výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
68,00 Kč s DPH
Kapsle jsou určeny pouze pro dětskou zbtaň Devon Rifle. Balení obsahuje 104 ran. Zbraně na kapsle i na gumové střely jsou určeny dětem starším 3 let. Kapsle splňují nařízení EU EN-71 o ochraně před hlukem, kde je pro hračky zbraní povoleno 125 Db. Přesto nestřílejte těsně u ucha jiné osoby, aby nedošlo k poškození sluchu. Náboje uchovávejte v suchu, nenoste je volně v kapse, nestřílejte v místnosti, nemiřte na jiné osoby. Doporučujeme zacházet se zbraněmi v přítomnosti dospělé osoby. Zbraně lze využít ke správnému nácviku při zacházení se zbraní. Veškeré zbraně jsou konstruovány pouze na náboje výrobce, které u Rembrandt s.r.o. jako výhradního zástupce firmy, bez problémů zakoupíte.
240,00 Kč s DPH
Po úspěchu první knihy Když myslivcem je žena napsala autorka Jitka Přibylová Vaňková pokračování. Autorka píše o vlastních zážitcích i o zážitcích dalších žen myslivkyň z Čech i Moravy. Jejich jména jsou uvedena za každou povídkou. Kniha je doplněna oblíbenými recepty jednotlivých autorek. Kniha je doplněna fotografiemi a krásnými kresbami výtvarnice Hany Křenkové. 172 stran, formát 150x215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé fotografie, ilustrace.
299,00 Kč s DPH
Nerezová placatka na alkohol s potiskem jelena pro myslivce a milovníky lesa. Baleno v dárkové krabičce. objem: 200 ml
199,00 Kč s DPH
Nerezová placatka na alkohol pro rybáře - s potiskem kapra. Baleno v dárkové krabičce. objem: 100 ml
665,00 Kč s DPH
Dárková sada 1x láhev s broušeným motivem myslivce se psem - 0,5 l a 2x štamprle 0,035 l s boušeným motivem větvičy a šišky.
115,00 Kč s DPH
lesnický odznak velký na zapínací špendlík, staromosaz, motiv - velký Hubert
240,00 Kč s DPH
Autorka Jitka Přibylová Vaňková v knize popisuje zážitky z přírody a z lovu a to jak svoje vlastní, tak zážitky svých mysliveckých kolegyň. Vyprávění jsou úsměvná i smutná, i k zamyšlení, jak to v životě chodí. Najdete tu třeba i to, jak se ženy k myslivosti dostaly, příběhy s loveckými psy atd. Kniha je doplněna fotografiemi a krásnými kresbami výtvarnice Hany Křenkové. Kniha má dnes již druhé vydání. 176 stran, formát 150x215 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, černobílé fotografie, ilustrace.
59,00 Kč s DPH
Samolepka s mysliveckým motivem. rozměry: 11 x 9 cm

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2022 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek