Zde se nacházíte: Dárkové předměty

Dárkové předměty

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
129,00 Kč s DPH
Zábavný a tvůrčí průvodce na téma "Jak žijí zvířátka" provede děti sedmi různými prostředími , kde rodinky zvířat žijí, nebo kde se s nimi mohou v přírodě setkat. Dále v něm najdete 2 dvoustrany samolepek, jednotlivých členů rodin, které můžete do prostředí umístit. Nápovědou Vám budou krátké básničky na každé dvojstraně. Z nich se také dozvíte, jak se samec, samice a mládě správně nazývají. Nálepky je možno díky jejich speciální úpravě lepit do sešitu opakovaně. Děti si tak nejen krásně procvičí jemnou motoriku, ale neobyčejným způsobem si osvojí nové znalosti ze světa zvířat naší krajiny. Nálepkohraní je rozšířením kolekce produktů Abecedou za přírodou. Sešit však lze používat samostatně. Jako obvykle zde najdete autorské obrázky Petry Braunové a grafiku Míši Slezákové. - 2 samolepkové archy - 7 prostředí - 60 samolepek - opakovaně lepitelné - rozměry sešitu: 21 x 21 cm - originální ilustrace, grafika a básničky Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
129,00 Kč s DPH
Zábavný a tvůrčí průvodce na téma "Kde žijí zvířátka" provede děti sedmi různými prostředími (louka, pole, voda, les, podzemí, koruna stromu, lesní pěšina), kde zvířátka žijí, nebo kde se s nimi mohou v přírodě setkat. V sešitě najdou děti dvě dvoustrany samolepek zvířat, které mohou lepit do jednotlivých prostředí. Nápovědou jim budou krátké básničky, ale i barevné označení přímo na archu se samolepkami. Nálepky je možno díky jejich speciální úpravě lepit do sešitu opakovaně. Děti si tak nejen krásně procvičí jemnou motoriku, ale neobyčejným způsobem si osvojí nové znalosti ze světa zvířat naší krajiny. Nálepkohraní je rozšířením kolekce produktů Abecedou za přírodou. Sešit však lze používat samostatně. Jako obvykle zde najdete autorské obrázky Petry Braunové a grafiku Míši Slezákové. - 2 samolepkové archy - 7 prostředí - 60 samolepek - opakovaně lepitelné - rozměry sešitu: 21 x 21 cm - originální ilustrace, grafika a básničky Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
219,00 Kč s DPH
CD autorských nahrávek poučných příběhů z knihy ABECEDOU za přírodou. 10 poutavých příběhů o skřítcích, vílách, zvířátkách a životě stromů: - O Dubílkovi a velké vodě (5:37) - Jak se slunce, voda a vítr hádaly (3:35) - O Madle a Józince, strážkyních houbového království (7:03) - O tanečku včeličky Julinky (5:59) - O uvězněné jahůdce Emilce (3:40) - O slavíčku Toníčkovi a putování javorového listu (8:24) - O zvědavém lišáku Filipovi a stromečkách v lese (7:25) - O nemocné Barunce, kouzelné Šípkulce a kosáčku Alfíkovi (7:09) - Příběh vlnky Alenky (4:35) - O smrku Edovi a jeho životě (4:27) CD je obohacené autentickými zvukovými efekty a také krásnými hudebními tóny lesních rohů a borlic trubačského souboru Markazíni. Děti se z nahrávek dozví: - Jak silné mají duby kořeny. - Proč se do hub v lese nekope. - Co je energie a jak s ní souvisí voda, vítr a slunce. - Jak si včelky sdělují životně důležité informace. - Proč se nemají vyhazovat v lese odpadky. - Kde se vezme řeka a kam putuje. - Jak vzniká les, kde najdeme semínka stromů. - O léčivé síle plodu šípku. - O koloběhu vody v přírodě. - O životě stromu a výrobcích ze dřeva. celkový čas: 58:02 min dětem čte autorka knihy ABECEDOU ZA PŘÍRODOU, Stáňa Šejblová CD je doplňkem knihy Abecedou za přírodou, lze ho však využít pro uspávání dětí :) i samostatně. Doplnit si ho můžete také o pracovní sešit, papírové pexeso a tématické záložky. Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
259,00 Kč s DPH
Pracovní sešit plný zábavy a úkolů tématicky zaměřených na přírodu je určen především dětem ve věku 5-8 let. Za pomoci dospělých, čí starších detí, si projdou, stejně jako v knížce Abecedou za přírodou, jednotlivá písmenka abecedy, pod kterými se skrývají úkoly, týkající se nauky o přírodě. Užijí si tak spoustu zábavy při doplňování, spojování, lepení, vybarvování, dokreslování a vyrábění. Pracovní sešit je zabaví na dlouhé hodiny a děti tak hravou formou získají další znalosti a dovednosti. Sešit je ilustrován krásnými obrázky Petry Braunové a grafikou Míši Slezákové. Pro práci se sešitem potřebujete pastelky, tužku, lepidlo, nůžky a dobrou náladu. Obtížnější úkoly a jejich správné vypracování si můžete zkontrolovat na posledních stranách. - 56 stran - více než 100 různých úkolů - formát A4 - originální ilustrace a grafika Uprostřed sešitu najdete dvojlist: - samolepkového archu - šablon pro tvoření - obrázků pro vystřihnutí a dolepování Pracoví sešit je doplňkem knihy Abecedou za přírodou I. a II., lze ho však použít i samostatně, ale spolu s ní získáte krásný celek. Doplnit si ho můžete také o autorské nahrávky příběhů z knihy v podobě CD, sešity z voskovaného papíru se samolepkami "Kde bydlí zvířátka" a "S kým bydlí zvířátka", papírovým pexesem a tématickými záložkami. Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
369,00 Kč s DPH
Zábavný průvodce přírodou plný básniček, spojovaček, naučných příběhů a návodů na tvoření. Kniha je s láskou tvořena tak, aby se společně zabavili děti, rodiče, prarodiče a učitelé v mateřských školách a prvních až druhých třídách základních škol. Pod každým písmenkem abecedy se děti, ale mnohdy i dospělí, dozvídají zajímavosti o jednotlivých rostlinách, zvířatech, či přírodních zákonech. To vše je doprovázeno krásnými ilustracemi Petry Braunové. Pokud máte rádi přírodu a chcete se o ní společně s dětmi dozvědět zábavnou formou něco zajímavého, tato kniha je právě pro Vás, Vaše kamarády s malými dětmi a třeba vnoučátka. počet stran: 149 autor: Stáňa Šejblová ilustrace: Petra Braunová vazba knihy: pevná / vázaná Kniha Abecedou za přírodou má také 2. díl, který nijak přímo nenavazuje na díl 1. Nezáleží tedy na tom, v jakém pořadí butete knihy číst. Ke knížkám vydala autorka také pracovní sečit, CD a sešit z voskovaného papíru se samolepkami "Kde bydlí zvířátka" a "S kým bydlí zvířátka". Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
399,00 Kč s DPH
Volné pokračování 1. dílu zábavného průvodce přírodou. Knížka je plná básniček, spojovaček, naučných příběhů a návodů na tvoření. Je s láskou tvořena tak, aby se společně zabavili děti, rodiče, prarodiče a učitelé v mateřských školách a prvních až druhých třídách základních škol. Pod každým písmenkem abecedy se děti, ale mnohdy i dospělí, dozvídají zajímavosti o jednotlivých rostlinách, zvířatech, či přírodních zákonech. To vše je doprovázeno krásnými ilustracemi Petry Braunové. Pokud máte rádi přírodu a chcete se o ní společně s dětmi dozvědět zábavnou formou něco zajímavého, tato kniha je právě pro Vás, Vaše kamarády s malými dětmi a třeba vnoučátka. počet stran: 160 autor: Stáňa Šejblová ilustrace: Petra Braunová vazba knihy: pevná / vázaná Kniha Abecedou za přírodou II. volně navazuje na 1. díl. Nezáleží tedy na tom, v jakém pořadí butete knihy číst. Ke knížkám vydala autorka také pracovní sečit, CD a sešit z voskovaného papíru se samolepkami "Kde bydlí zvířátka" a "S kým bydlí zvířátka". Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 
Novinka
915,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Dárková sada náušnic a náhrdelníku z parohu ve tvaru drobných srdíček. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm materiál: chirurgická ocel, paroh rozměry srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Sada šperků je dodávána v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
230,00 Kč s DPH
Parohová klíčenka z vidlice srnčího parohu. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
299,00 Kč s DPH
Parohová klíčenka ze srnčího shozu. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené bílými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené holografickými kamínky. Zadní část náušnice je z chirrurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými bílými holografickými kamínky. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Drobný obdélníček z parohu na řetízku z chirurgické oceli, zdobený drobnými bezbarvými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm barva kamínků: bílé (bezbarvé) materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo délka parůžku: 29 mm šířka parůžku: 9 mm tloušťka parůžku: 3 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
530,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice - pecky z parohu a zlacené chirrurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh průměr pecek: výrobce: ARTURE Šperly jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek