Zde se nacházíte: Dárkové předměty

Dárkové předměty

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
214,00 Kč s DPH
Sada 6ti kusů štamprlat s rybářským motivem. objem štamprlete: 25 ml Cena je za balení 6 ks.
131,00 Kč
Porcelánový hrnek s dekorem koní. objem: 470 ml Požadovaný obrázek vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus. Vyrobeno v ČR.
131,00 Kč s DPH
Porcelánový hrnek s rybářskou tématikou. objem: 470 ml Požadovaný obrázek vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus. Vyrobeno v ČR.
Novinka
1 040,00 Kč s DPH
Dárková sada 6ti štamprlat a dřevěného prkénka s rybářským motivem. Baleno v dárkové krabici. objem štamprlat: 30 ml rozměry prkénka: 25 x 19 cm
161,00 Kč s DPH
Skleněný pullitr s uchem s motivy zvěře. objem: 500 ml výška korbele: 165 mm průměr: 88 mm Požadovaný motiv vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus.
131,00 Kč
Porcelánový hrnek s dekorem lesní zvěře. objem: 470 ml Požadovaný obrázek vyberte v rozbalovacím poli. Cena je za 1 kus. Vyrobeno v ČR.
460,00 Kč s DPH
Kožený opasek s motivem vhodným pro každého milovíka koní. Motiv "Skupina koní" se na pásku opakuje celkem 4x. Opasek je vhodný i jako dárek - je uložen v dárkové krabičce. Jak vybrat správnou délku opasku? Změřte si obvod pasu nebo boků v přesně tam, kde nosíte kalhoty, sukni nebo různé topy. Námi udané velikosti pásků jsou shodné s Vámi naměřeným údajem (95 cm v pase odpovídá velikosti opasku 95 cm). Velikost měříme od prostřední dírky ke konci spony (velikost se může nepatrně lišit podle typu spony), celková délka opasku je vždy o cca 15 cm delší než je velikost udávaná na opasku. Všechny nabízené opasky jsou konstruovány tak, aby u jedné délky byla tolerance zapnutí +/- 10 cm. Uváděná délka opasku by měla odpovídat obvodu pasu (boků). Tato délka sahá ke třetí dírce opasku. materiál: hovězí kůže barva: hnědá šířka opasku: 3,8 cm Vyrobeno v ČR.
690,00 Kč s DPH
Kožená pánská peněženka "na šířku" s velkým množstvím kapes - 2 velké přihrádky na bankovky, 6x kapsa na karty, 4x kapsa na doklady, zipová kapsa, kapsa na mince. Peněženka je dodávána v dárkové krabičce. Vhodná i jako dárek. materiál: broušená hovězí kůže barva: hnědá rozměry: 13 x 10 cm Vyrobeno v ČR.
Novinka
580,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru oválků, zdobených bílými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost oválků: 14x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. Ve stejném designu lze zakoupit i náhrdelník.
Novinka
742,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými tmavě zelenýmikamínky Olivine Swarovski Crystals. Řetízek je z černě barvené chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: černě barvená chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené tmavě zelenými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. K náušnicím lze objednat i náhrdelník ve stejném designu.
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené smrkově zelenými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. K náušnicím lze objednat i náhrdelník ve stejném designu.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
414,00 Kč s DPH
Zajíc z kvalitního hebkého plyše. - ručně šitý - pratelný do 30 stupňů - vysoce kvalitní heboučký měkký plyš - odolný vůči slinám a potu - bezpečnostní upevnění očí materiál: 100% polyester výška: 18 cm Tento plyšový výrobek splňuje ustanovení evropských norem pro hračky EN 71 / 1-3 a je označen značkou CE. Neobsahuje barviva AZO. Plyšové zboží lze prát až na 30 ° programem na jemné prádlo.
129,00 Kč s DPH
Zábavný a tvůrčí průvodce na téma "S kým žijí zvířátka" provede děti sedmi různými prostředími , kde rodinky zvířat žijí, nebo kde se s nimi mohou v přírodě setkat. Dále v něm najdete 2 dvoustrany samolepek, jednotlivých členů rodin, které můžete do prostředí umístit. Nápovědou Vám budou krátké básničky na každé dvojstraně. Z nich se také dozvíte, jak se samec, samice a mládě správně nazývají. Nálepky je možno díky jejich speciální úpravě lepit do sešitu opakovaně. Děti si tak nejen krásně procvičí jemnou motoriku, ale neobyčejným způsobem si osvojí nové znalosti ze světa zvířat naší krajiny. Nálepkohraní je rozšířením kolekce produktů Abecedou za přírodou. Sešit však lze používat samostatně. Jako obvykle zde najdete autorské obrázky Petry Braunové a grafiku Míši Slezákové. - 2 samolepkové archy - 7 prostředí - 60 samolepek - opakovaně lepitelné - rozměry sešitu: 21 x 21 cm - originální ilustrace, grafika a básničky Autorka Stáňa Šejblová se věnuje lesní pedagogice a společně s manželem se věnují lesnictví. Společně se dvěmi dětmi žijí v hájovně, obklopeni přírodou. Mezi její koníčky patří mimo jiné i skládání básniček a tvoření dekorací z přírodních materiálů. Svoje zkušenosti a znalosti vložila právě do knih a pracovních sešitů o přírodě. 

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek