Ostatní střelecké potřeby

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
1 000,00 Kč s DPH
Novinka
4 570,00 Kč s DPH
POPIS ZBOŽÍ Mířidla Truglo TFX™ Pro svítí díky optickému vláknu a tritiu ve dne i v noci. Rozdíl mezi mířidly TFO a TFX je v použití speciálních, odolných kapslí na ochranu optických vláken a tritia. Model TFX Pro potom nabízí ještě několik vylepšení: oranžově zvýrazněnou mušku hledí ve tvaru U zkosené hledí, které lze využít k nouzovému natažení zbraně MÍŘIDLA TRUGLO TFX PRO Zcela chráněná TFO technologie v prakticky nerozbitné kapsli Odolné proti olejům, čistčům, nebo ultrazvukovém čističce poskytují vysoký výkon za světla i ve tmě nepořebují baterie ocelová konstrukce, CNC výroba skrytá optická vlákna nejsou vidět z přední strany zbraně kompatibilní se standardními pouzdry zkosený tvar hledí umožňuje nouzové natažení závěru hledí ve tvaru U oranžová muška Povlak Fortress FinishTM chrání mířidla proti oděru Patentováno Vynikající mířidla pro krátké zbraně Patentovaná TFO technologie – kombinace Tritia se světlovodným vláknem !! Vynikající přenos světla a „čitelnost“ za všech světelných podmínek Použité to nejlepší Tritium Zelené vlákno Design bez ostrých hran a výstupků Jednoduchá instalace TRUGLO ve své zoodolněné celoocelové konstrukci mušky a hledí kombinuje denní světlovodné vlákno s tritiovým zdrojem. Před vláknem (směrem od střelce) je v nárazuvzdorném pouzdře chytře umístěna tritiová lampa. Ve dne je tedy vlákno vláknem a v noci kdy nemá odkud sbírat světlo, slouží jako vodič záření tritiového zdroje. Střelec vybavený technologií T.F.O. (Tritium+ Fiber Optic), tedy přechází plynule z denního do nočního režimu a je tak poprvé v historii připraven na jakékoliv světelné podmínky.
590,00 Kč s DPH
Univerzální muška Truglo, pro brokovnice s lištou GA12-20, zelená 7 cm nízký profil
800,00 Kč s DPH
Univerzální muška Truglo, pro brokovnice bez lišty GA12-20, červená 6,5 cm
590,00 Kč s DPH
Univerzální muška Truglo, pro brokovnice s lištou GA12-20, červená 7 cm nízký profil
590,00 Kč s DPH
Univerzální muška Truglo, pro brokovnice s lištou , dual červená/zelená 7 cm nízký profil
Novinka
3 600,00 Kč s DPH
Nejvyšší řada TFO v sobě kombinuje technologii Fiber optic (světlovodných vláken) a Tritia. Proto jsou mířidla krásně čitelná ve dne, za šera i v noci. Vynikající mířidla pro krátké zbraně Patentovaná TFO technologie – kombinace Tritia se světlovodným vláknem !! Vynikající přenos světla a „čitelnost“ za všech světelných podmínek Použité to nejlepší Tritium Vyráběno na CNC strojích z kvalitní oceli Zelené vlákno Skrytě vlákno nemůže být viděno cílem Pasuje do standardních pouzder Design bez ostrých hran a výstupků Jednoduchá instalace TRUGLO ve své zoodolněné celoocelové konstrukci mušky a hledí kombinuje denní světlovodné vlákno s tritiovým zdrojem. Před vláknem (směrem od střelce) je v nárazu vzdorném pouzdře chytře umístěna tritiová lampa. Ve dne je tedy vlákno vláknem a v noci kdy nemá odkud sbírat světlo, slouží jako vodič záření tritiového zdroje. Střelec vybavený technologií T.F.O. (Tritium+ Fiber Optic), tedy přechází plynule z denního do nočního režimu a je tak poprvé v historii připraven na jakékoliv světelné podmínky.
128,00 Kč s DPH
Trychtýř na střelný prach - LEE POWDER FUNNEL slouží pro prachování nábojnic. Antistatická úprava zajišťuje hladký průchod prachu. Univerzální velikost.
895,00 Kč s DPH
Kvalitní ocelová montáž na weawer/picatini lištu. Cena je za montáž. Oka objednávejte zvlášť, podle požadovaného průměru ( 26 a 30 mm) a požadované výšky ( 6,9,11 mm)
1 092,00 Kč
Střelecké bezprsté rukavice se stahovacím páskem na hřbetu ruky. materiál: na dlani - perforovaná jehnna hřbet ruky - PA elstická pleteniny
698,00 Kč s DPH
Střelecké rukavice s gumou na stažení v dlani a stahovacím páskem na hřbetu. materiál: hřbet - PA elastická pletenina dlaň - syntetická kůže

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2019 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek