Zde se nacházíte: Výcvik psů»Vodítka, šňůry

Vodítka, šňůry

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
470,00 Kč s DPH
Speciální prodlužovací vodítko z velmi pevného lana. Spoje jsou zakryty kůží, jsou pevně svařeny a prošity, tak dosahují maximální pevnosti. Vodítko neobsahuje žádné kroužky ale speciální kovovou posuvku, díky níž si upravujete požadovanou délku. Vodítko je zakončené bronzovou hákovou karabinou. Je vhodné pro střední a velká plemena. Délka voditka je v rozmezí cca 150 - 270 cm. Délka karabiny je 7,5 cm. materiál: lano / kůže / kov průměr lana: 1 cm barva: zelená - khaki výrobce: BAFPET s.r.o.
470,00 Kč s DPH
Speciální prodlužovací vodítko z velmi pevného lana. Spoje jsou zakryty kůží, jsou pevně svařeny a prošity, tak dosahují maximální pevnosti. Vodítko neobsahuje žádné kroužky ale speciální kovovou posuvku, díky níž si upravujete požadovanou délku. Vodítko je zakončené bronzovou hákovou karabinou. Je vhodné pro střední a velká plemena. Délka voditka je v rozmezí cca 150 - 270 cm. Délka karabiny je 7,5 cm. materiál: lano / kůže / kov průměr lana: 1 cm barva: hnědá výrobce: BAFPET s.r.o.
150,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 6 mm délka: 30 cm + 30 cm ( bez karabin 7 cm) barva: černá
75,00 Kč s DPH
Vypouštěcí otočná klešťová karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 70 mm, 90 mm a 110 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
85,00 Kč s DPH
Oboustranná háková karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Délka karabiny je 80 mm a není otočná.
66,00 Kč s DPH
Otočná háková karabina z mosazného materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností a esteticky příjemným vzhledem. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 50 mm, 60 mm, 80 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
32,00 Kč s DPH
Otočná háková karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 5 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro malá plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 5 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 6 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
494,00 Kč s DPH
Praktické rychlovypouštěcí vodítko od obojku pro rychlé vypuštění psa při lovu. Dlouhé vodítko přes rameno je opatřeno klešťovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň + nerezová klešťová karabina šířka kůže: 16 mm délka vodítka cca: 165 cm (bez karabiny) délka karabiny: 8 cm typ karabiny: klešťová barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
510,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 6 mm tmavě hnědé barvy. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťobou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá typ karabiny: klešťová Vyrobeno v ČR.
455,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 5 mm v přírodní světle hnědé barvě. Vodítko používáním ztmavne. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťovou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 5 mm barva: přírodní Vyrobeno v ČR.
300,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro velká plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 14 mm délka: 33 cm + 33 cm ( bez karabin 9 cm) barva: černá
210,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 10 mm délka: 30 cm + 30 cm ( bez karabin 7 cm) barva: černá
400,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko Polytrace jse vyrobena ze speciálně upraveného lana, které je voděodolné. Část přes tělo je napevno, spodní část slouží pro přichycení obojku psa pomocí klešťové karabiny. Spoje jsou šité a schované pod koženou šitou krytku. V horní části je pro případné stažení horní části vodítka parohová posuvka. Vodítka jsou určena pro všechny typy loveckých plemen. průměr kulatého popruhu: 8 mm délka vodítka: 165 cm (bez karabiny) barva: oranžová materiál:materiál: lano se speciální úpravou polytrace výrobce: BAFPET s.r.o.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2024 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek