Zde se nacházíte: Výcvik psů»Vodítka, šňůry

Vodítka, šňůry

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 5 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro malá plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 5 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 6 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
494,00 Kč s DPH
Praktické rychlovypouštěcí vodítko od obojku pro rychlé vypuštění psa při lovu. Dlouhé vodítko přes rameno je opatřeno klešťovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň + nerezová klešťová karabina šířka kůže: 16 mm délka vodítka cca: 165 cm (bez karabiny) délka karabiny: 8 cm typ karabiny: klešťová barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
620,00 Kč s DPH
Víceúčelové zkracovací vodítko nejen pro lovecké psy. Pomocí přepínací karabiny jej lze pohodlně upravit do potřebné délky - v případě nošení přes rameno od 135 do 190 cm. Vodítko je vyrobeno z ploché hladké kůže šířky 16 mm. Je vhodné pro střední a velká plene psů. Zakončené je kleš´tovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň délka vodítka: až 190 cm šířka: 16 mm zapínání: klešťová karabina délka karabiny: 7 cm barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
494,00 Kč s DPH
Praktické rychlovypouštěcí vodítko od obojku pro rychlé vypuštění psa při lovu. Dlouhé vodírko přes rameno je opatřeno hákovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň + nerezová háková karabina šířka kůže: 16 mm délka vodítka cca: 165 cm (bez karabiny) délka karabiny: 8 cm typ karabiny: háková barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
620,00 Kč s DPH
Víceúčelové zkracovací vodítko nejen pro lovecké psy. Pomocí přepínací karabiny jej lze pohodlně upravit do potřebné délky - v případě nošení přes rameno od 135 do 190 cm. Vodítko je vyrobeno z ploché hladké kůže šířky 16 mm. Je vhodné pro střední a velká plene psů. Zakončené je hákovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň délka vodítka: až 190 cm šířka: 16 mm zapínání: háková karabina délka karabiny: 7 cm barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
455,00 Kč s DPH
Prodloužené vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 5 mm tmavě hnědé barvy. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťovou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro menší a střední plemena psů a vyšší psovody. Délka vodítka je cca 175 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 5 mm barva: hnědá typ karabiny: klešťová Vyrobeno v ČR.
510,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 6 mm tmavě hnědé barvy. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťobou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá typ karabiny: klešťová Vyrobeno v ČR.
510,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 6 mm tmavě hnědé barvy. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno hákovou karabinou. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro menší a střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá typ karabiny: háková Vyrobeno v ČR.
455,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 5 mm tmavě hnědé barvy. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťovou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro menší a střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 5 mm barva: hnědá typ karabiny: klešťová Vyrobeno v ČR.
455,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko z kulaté kůže průměru 5 mm v přírodní světle hnědé barvě. Vodítko používáním ztmavne. Nosí se navlečené přes rameno a hrudník a psovod (lovec) má tak volné ruce. Vodítko je zakončeno klešťovou karabinou pro rychlé vypuštění psa. Vzhledem k průměru a délce je vodítko vhodné pro střední plemena psů. Délka vodítka je cca 150 cm + 6 cm karabina. materiál: kulatá kůže průměr kůže: 5 mm barva: přírodní Vyrobeno v ČR.
300,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro velká plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 14 mm délka: 33 cm + 33 cm ( bez karabin 9 cm) barva: černá
210,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 10 mm délka: 30 cm + 30 cm ( bez karabin 7 cm) barva: černá
400,00 Kč s DPH
Vypouštěcí vodítko Polytrace jse vyrobena ze speciálně upraveného lana, které je voděodolné. Část přes tělo je napevno, spodní část slouží pro přichycení obojku psa pomocí klešťové karabiny. Spoje jsou šité a schované pod koženou šitou krytku. V horní části je pro případné stažení horní části vodítka parohová posuvka. Vodítka jsou určena pro všechny typy loveckých plemen. průměr kulatého popruhu: 8 mm délka vodítka: 165 cm (bez karabiny) barva: oranžová materiál:materiál: lano se speciální úpravou polytrace výrobce: BAFPET s.r.o.
460,00 Kč s DPH
Praktické a elegantní vodítko nejen pro lovecké psy, které můžeme pohodlně pomocí přepínací karabiny upravit do potřebné délky - v případě nošení přes rameno od 123 do 172 cm. Vodítko je vyrobeno z velmi příjemné maštěné hovězí kůže. Spoje jsou pevně spojeny nýty. Vodítko je vhodné pro střední a velká plemena. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň délka vodítka: až 240 cm šířka: 14 mm zapínání: háková karabina barva: koňak nebo hnědá Barvu vodítka vyberte v rolovacím poli vedle obrázku.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek