Ochrana sluchu a zraku

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
675,00 Kč s DPH
Dioptr okamžitě zlepší ostření zraku střelcům s dioptrickými brýlemi. Eliminuje rozostření a zkreslení cíle. Dioptr Lyman EyePal je vyroben z vysoce přilnavého materiálu a připevní se přímo na sklíčko brýlí. Dioptr spolehlivě drží na místě, přesto jej z brýlí snadno sejmete, aniž by zanechal jakékoliv stopy. Dioptr drží na brýlích "pouze" přilnavostí materiálu a nepotřebuje žádné lepidlo. Toto balení dioptru EyePal obsahuje 1ks pistolového a 1ks puškového dioptru - univerzální balení, které obsahuje dioptr pro střelbu jak na krátkou, tak na dlouhou vzdálenost. Dioptry jsou od sebe barevně odlišeny - žlutý dioptr je pistolový a bílý dioptr je puškový.
Novinka
895,00 Kč s DPH
Střelecká ultra tenká sluchátka Browning jsou ideální na sportovní brokovou střelbu. barva: černá
2 470,00 Kč s DPH
Luxusní skládací stereo sluchátka americké firmy Caldwell s elektronikou tlumící hluk a zesilující podle potřeby mluvenou řeč. Elektronická sluchátka Caldwell Platinum Series G3 s nízkým profilem ušníku a luxusním zpracováním zajišťují velmi věrný přenos zvuku a a jsou příjemné i při delším nošení. Most chráničů jekvalitně polstrován a potažen materiálem "Softfleece". Sluchátka jsou skládací pro snadný transport a skladování. Ověřeno roky bezproblémového používání sportovními střelci. Díky dvěma mikrofonům, získáte velmi kvalitní zvuk z okolí. Oba mikrofony tlumí zvuky nad 85dB. Mluvenou řeč, příkazy při střelbách a ostatní okolní zvuky Vám mikrofony spolehlivě přenesou do sluchátek. Sluchátka jsou napájena třemi kusy tužkových baterií AAA. Baterie vydrží přibližně na 250h provozu.
1 340,00 Kč s DPH
Skládací ochranná stereo sluchátka s elektronikou tlumící hluk a zesilující podle potřeby mluvenou řeč jsou určena pro ochranu vašeho sluchu před hlukem při střelbě. Tato verze je nízkoprofilová a je tedy ideální pro brokové střelce nebo pro akční střelbu. Skládací stereo sluchátka s elektronikou tlumící hluk a díky dvěma mikrofonům integrovaným v mušlích, zesilující podle potřeby mluvenou řeč. Oba mikrofony tlumí zvuk nad 85 dB. Naopak mluvenou řeč, příkazy při střelbách a ostatní okolní zvuky, např. přicházející zvěř v lese, Vám mikrofony spolehlivě přenesou do sluchátek. Sluchátka mají nastavitelnou hlasitost a indikátor zapnutí. AUDIO VSTUP. pomocí audio kabelu (Jack - Jack, který je dodávaný se sluchátky) můžete přímo do sluchátek připojit svůj MP3 přehrávač nebo mobilní telefon Sluchátka Cldwell E-Max Stereo mají nízký profil a jsou tak vhodná i pro brokovou a akční střelbu. Povrchová úprava kamufláž - maskování vzor dubová kůra Sluchátka jsou napájena dvěma kusy tužkových baterií AAA (baterie nejsou součástí balení). barva: zelená
675,00 Kč s DPH
Tento malý dioptr okamžitě zlepší ostření zraku střelcům s dioptrickými brýlemi. Eliminuje rozostření a zkreslení cíle. Dioptr Lyman EyePal je vyroben z vysoce přilnavého materiálu a připevní se přímo na sklíčko brýlí. Dioptr spolehlivě drží na místě, přesto jej z brýlí snadno sejmete, aniž by zanechal jakékoliv stopy. Dioptr drží na brýlích "pouze" přilnavostí materiálu a nepotřebuje žádné lepidlo. Toto balení dioptru EyePal obsahuje 2ks pistolového dioptru, tedy na střelbu na kratší vzdálenost.
199,00 Kč s DPH
Velmi lehké ochranné brýle 3M Classics moderním designem nabízí excelentní pokrytí a zorné pole. Brýle 3M Classic jsou velmi pohodlné díky měkkým flexibilním postranicím. PARAMETRY: barva zorníku - čirý zorník materiál zorníku - polykarbonát povrch zorníku - ochrana proti poškrábání a zamlžování optická ochrana: sluneční filtr barva postranic šedá/černá technická specifikace EN 166:2001 propustnost světla 19% DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: velmi lehké měkké a flexibilní postranice pro větší pohodlí speciální ochrana proti zamlžování (Anti-fog) dobrá mechanická odolnost s povrchem proti poškrábání (Anti-Scratch)
199,00 Kč s DPH
Velmi lehké ochranné brýle 3M Classics moderním designem nabízí excelentní pokrytí a zorné pole. Brýle 3M Classic jsou velmi pohodlné díky měkkým flexibilním postranicím. PARAMETRY: barva zorníku - šedý zorník materiál zorníku - polykarbonát povrch zorníku - ochrana proti poškrábání a zamlžování optická ochrana: sluneční filtr barva postranic šedá/černá technická specifikace EN 166:2001 propustnost světla 19% DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: velmi lehké měkké a flexibilní postranice pro větší pohodlí speciální ochrana proti zamlžování (Anti-fog) dobrá mechanická odolnost s povrchem proti poškrábání (Anti-Scratch)
199,00 Kč s DPH
Ochranné brýle 3M jsou velmi lehké s moderním designem a nabízí excelentní pokrytí a zorné pole. Měkké flexibilní postranice zajišťují větší pohodlí. PARAMETRY: barva zorníku - šedý zorník materiál zorníku - polykarbonát povrch zorníku - ochrana proti poškrábání a zamlžování optická ochrana: sluneční filtr barva postranic šedá/černá technická specifikace EN 166:2001 propustnost světla 19% DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: velmi lehké měkké a flexibilní postranice pro větší pohodlí speciální ochrana proti zamlžování (Anti-fog) dobrá mechanická odolnost s povrchem proti poškrábání (Anti-Scratch)
199,00 Kč s DPH
Ochranné brýle 3M jsou velmi lehké s moderním designem a nabízí excelentní pokrytí a zorné pole. Měkké flexibilní postranice zajišťují větší pohodlí. PARAMETRY: barva zorníku - čirý zorník materiál zorníku - polykarbonát povrch zorníku - ochrana proti poškrábání a zamlžování barva postranic šedá/černá technická specifikace EN 166:2001 propustnost světla 93% DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: velmi lehké měkké a flexibilní postranice pro větší pohodlí speciální ochrana proti zamlžování (Anti-fog) dobrá mechanická odolnost s povrchem proti poškrábání (Anti-Scratch)

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2018 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek