Zde se nacházíte: Lovecká obuv»Doplňky

Doplňky

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
Novinka
197,00 Kč s DPH
Regenerační a impregnační vosk neutrální barvy s obsahem včelího, lanolinového a karnaubského vosku. Vosk je určený pro ošetření výrobků ze všech druhů kůží, především kožené obuvi s membránou, ale i bez. Vosk kůži změkčuje, vyživuje a chrání před vodou, čímž prodlužuje životnost kožených výrobků. Vlastnosti: - regenerační a impregnační vosk na kůži - vhodný pro koženou obuv s membránou - obsahuje včelí, lanolinový a karnaubský vosk - změkčuje a vyživuje kůži - chrání kůži před vodou - prodlužuje životnost kožených výrobků - oživuje barvu a lesk kožených výrobků - rychlá a snadná aplikace - neobsahuje přídavná barviva a vůně - 100% biodegradovatelný, nezatěžuje životní prostředí Obsah balení: 100 g (125 ml)
Novinka
170,00 Kč s DPH
FOR GUPROX eco je šetrný přípravek vyvinutý s maximálním ohledem na životní prostředí. FOR GUPROX eco je určený k regeneraci gumových výrobků a plastů vystavených slunci, mrazu a vlhkosti jako jsou např. gumové čluny, holínky, pláštěnky, automobilové pneumatiky apod. Charakteristika: - přípravek pro regeneraci gumových výrobků a plastů - účinně ošetřuje a regeneruje výrobky vystavené slunci, mrazu a vlhkosti - zabraňuje stárnutí a vzniku mikro trhlinek - brání pronikání vzduchu do pórovité struktury gumy a její oxidaci - produkt vyvinutý s maximálním ohledem na životní prostředí - snadná aplikace objem: 200 ml
566,00 Kč s DPH
Vyjímatelné zateplení z pravé ovčí vlny do zimní obuvi DEMAR HUNTER Pro.
89,00 Kč s DPH
Vlněné vložky s vysokou hustotou pravého ovčího rouna mají vynikajicí termoregulační a izolační vlastnosti. Jsou určeny do mrazivého počasí. Spodní protiskluzová vrstva je vyrobena z latexu. Vložky lze zastřihovat dle tvaru bot.
212,00 Kč s DPH
Náhradní vyjímatelné zateplení do holínek Demar Farmer. Vyrobeno ze syntetického materiálu. Zateplovací vložku je možné prát na 40°C.
230,00 Kč
Náhradní vyjímatelné zateplení do holínek Demar Luna. Vyrobeno ze syntetického materiálu. Zateplovací vložku je možné prát na 40°C.
274,00 Kč s DPH
Náhradní vyjímatelné zateplení do holínekDemar Univerzal. Vyrobeno ze syntetického materiálu. Zateplovací vložku je možné prát na 40°C.
235,00 Kč s DPH
Náhradní vyjímatelné zateplení z pravé ovčí vlny do holínek YOUNG FUR Zateplovací vložku je možné prát na 40°C.
Novinka
649,00 Kč s DPH
Vysoušeč Comfort PRO ozone je vhodný pro všechny druhy obuvi ((yžáky, snb boty, brusle, turistickou obuv, pracovní obuv apod.) a rukavic. Stejně dobře může posloužit i pro jejich předehřátí. Kromě vysoušení zvládne i dezinfikovat a odstraňovat zápach! Vysoušeč produkuje aktivní kyslík - ozon a ničí tak bakterie a spory plísní. Funkci aktivního kyslíku lze případně i vypnout. Optimalizovaný tvar s otvory zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu o teplotě až 45 °C. Vysoušeč je šetrný k obuvi a doba vysoušení se dle vlhkosti pohybuje kolem 4-5 hodin. Bezpečný provoz zajišťuje ochrana proti přehřátí. Je složen ze dvou topných těles s výkonem 10 W, každé o rozměru 16x6x3,5 cm. Přívodní kabel má délku 135 cm. Vysoušeče Comfort PRO používá i Horská služba ČR.
205,00 Kč s DPH
Impregnační krém určený k ochraně kožené obuvi zabraňuje nasáknutí kůže vodou. Zajišťuje pružnost a ohebnost materiálu. Odpuzuje špínu a skvrny. Slučitelný s membránami typu Gore-Tex®.
145,00 Kč
Leather cream je krém na bázi vosku, který jevhodný pro veškerou hladkou koženou obuv a doplňky. Leather cream obsahuje vysoce kvalitní směs vosku Carnauba, který zvyšuje odpudivost proti vodě, trvanlivost a povrchový lesk. Praktické balení krému v široké plechovce pro snadné a opakované použití.
189,00 Kč s DPH
Tkaničky Chiruca s hydrofóbní úpravou jsou pružné, elastické s vysokou odolností proti opotřebení a přetržení. Délka: 160 nebo 240 centimetrů
566,00 Kč s DPH
vyjímatelné zateplení z pravé ovčí vlny do zimní obuvi DEMAR HUNTER
373,00 Kč
Sprej INPRODUCTS WAX vyživí až na 3 měsíce obuv z pravé kůže a ochrání je před popraskáním, vlhkem a znečištěním a je vhodný i na obuv s membránou. INPRODUCTS WAX pro obuv z lícové kůže kombinuje v jednom výrobku impregnaci a vosk či krém. Tenký film křemíkových nanočástic ochrání společenskou, zimní i jinou obuv před zašpiněním, solí a provlhnutím a vosková složka kůži dlouhodobě vyživuje. Vosková příměs přírodní kůži vyživuje a brání jejímu popraskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí. Obnovuje také původní barvu a lesk materiálu. Roztok vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu. Ta odpuzuje vodu i nečistoty a brání vzniku nevzhledných skvrn. Křemíková ochranná vrstva odpuzuje během zimní sezóny posypovou sůl – a tím zabraňuje poškození obuvi. Nanočástice brání materiál před poškozením slunečními paprsky. Díky tomu kožená obuv nemění barvu i při dlouhodobém vystavení na slunci. S impregnací INPRODUCTS WAX ochráníte všechny typy kožených bot: společenskou obuv, dámské kozačky, motorkářskou obuv, mokasíny, pohorky a sportovní boty, armádní a policejní obuv, koženou obuv s membránou. Jak sprej používat? - nanášejte na vyčištěnou, suchou obuv ze vzdálenosti cca 15 cm. Po aplikaci nechte 5 minut působit a následně jej vetřete do kůže bot. - před použitím sprej důkladně protřepejte. -nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenosti 10 až 15 cm. Po aplikaci jej nechte 5 minut a vetřete jej do kůže bot. Aplikaci (nanesení a vetření roztoku) po 15 minutách ještě jednou zopakujte. Po druhém nanesení vyčkejte 24 hodin – během této doby se na kůži vytvoří ochranná křemíková vrstva. Během schnutí umístěte obuv mimo dosah slunečních paprsků, do větraných prostor o teplotě 10 až 35 °C. Schnutí nijak neurychlujte! Nádobku s roztokem skladujte při teplotách 3 až 30 °C a mimo přímé sluneční záření. Při poklesu teploty pod 3 °C a zamrznutí roztoku může dojít k jeho znehodnocení. technicke-vlastnosti Technické vlastnosti: zachování ochrany proti vodě, nečistotám a soli (dle intenzity nošení obuvi), dlouhodobá výživa materiálu, spotřeba: 25 až 50 ml na 1 m2 – v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu, obsah balení: sprej s mechanickým rozprašovačem o obsahu 200 ml a aplikační houbička
589,00 Kč s DPH
Sprej INPRODUCTS WAX vyživí až na 3 měsíce obuv z pravé kůže a ochrání je před popraskáním, vlhkem a znečištěním a je vhodný i na obuv s membránou. INPRODUCTS WAX pro obuv z lícové kůže kombinuje v jednom výrobku impregnaci a vosk či krém. Tenký film křemíkových nanočástic ochrání společenskou, zimní i jinou obuv před zašpiněním, solí a provlhnutím a vosková složka kůži dlouhodobě vyživuje. Vosková příměs přírodní kůži vyživuje a brání jejímu popraskání na prudkém slunci i v mrazivém počasí. Obnovuje také původní barvu a lesk materiálu. Roztok vytvoří na povrchu kůže ochrannou křemíkovou vrstvu. Ta odpuzuje vodu i nečistoty a brání vzniku nevzhledných skvrn. Křemíková ochranná vrstva odpuzuje během zimní sezóny posypovou sůl – a tím zabraňuje poškození obuvi. Nanočástice brání materiál před poškozením slunečními paprsky. Díky tomu kožená obuv nemění barvu i při dlouhodobém vystavení na slunci. S impregnací INPRODUCTS WAX ochráníte všechny typy kožených bot: společenskou obuv, dámské kozačky, motorkářskou obuv, mokasíny, pohorky a sportovní boty, armádní a policejní obuv, koženou obuv s membránou. Jak sprej používat? - nanášejte na vyčištěnou, suchou obuv ze vzdálenosti cca 15 cm. Po aplikaci nechte 5 minut působit a následně jej vetřete do kůže bot. - před použitím sprej důkladně protřepejte. -nanášejte souvislou vrstvou ze vzdálenosti 10 až 15 cm. Po aplikaci jej nechte 5 minut a vetřete jej do kůže bot. Aplikaci (nanesení a vetření roztoku) po 15 minutách ještě jednou zopakujte. Po druhém nanesení vyčkejte 24 hodin – během této doby se na kůži vytvoří ochranná křemíková vrstva. Během schnutí umístěte obuv mimo dosah slunečních paprsků, do větraných prostor o teplotě 10 až 35 °C. Schnutí nijak neurychlujte! Nádobku s roztokem skladujte při teplotách 3 až 30 °C a mimo přímé sluneční záření. Při poklesu teploty pod 3 °C a zamrznutí roztoku může dojít k jeho znehodnocení. technicke-vlastnosti Technické vlastnosti: zachování ochrany proti vodě, nečistotám a soli (dle intenzity nošení obuvi), dlouhodobá výživa materiálu, spotřeba: 25 až 50 ml na 1 m2 – v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu, obsah balení: sprej s mechanickým rozprašovačem o obsahu 400 ml

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek