Zde se nacházíte: Výcvik psů

Výcvik psů

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
396,00 Kč s DPH
Parohová píšťalka na psy z pravého srnčího parohu se staromosaznou čepičkou s očkem. Vnitřek píšťalky je kovový. Píšťalka je dodávána s koženou šňůrkou. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
430,00 Kč s DPH
Parohová píšťalka na psy z pravého srnčího parohu. Vnitřek píš´talky je kovový. Píšťalka je dodávána s koženou šňůrkou. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní.
390,00 Kč s DPH
Prvotřídní barvářský obojek splňující všechny parametry kladené na tento druh obojků. Široká a masivní otočná karabina umožňuje bezproblémovou práci psa a následné vypuštění. Je nádherně zdobený bukovými ratolestmi. Velikost obojku udává celkovou délku obojku (bez přesky). Je tedy vhodné zvolit obojek o cca 5 cm delší než je obvod krku psa. Šířka obojku závisí na délce: 35 cm/18 mm 40 cm/20 mm 45 cm/22 mm 50 cm/35 mm 55 cm/35 mm 60 cm/35 mm materiál: vysoce kvalitní dvojitá hovězí useň / karabina nerezová ocel barva: hnědá délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, Slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), Slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), Hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
Novinka
470,00 Kč s DPH
Speciální prodlužovací vypouštěcí vodítko s obojkem je vyrobené z velmi pevného lana. Spoje jsou zakryty kůží, jsou pevně svařeny a prošity, tak dosahují maximální pevnosti. Vodítko neobsahují žádné kroužky ale speciální kovovou posuvku, díky níž si upravujete požadovanou délku. Vodítko je zakončené polostahovacím obojkem s bronzovými kroužky. Jsou vhodné pro střední a velká plemena. materiál: lano / kůže / kov průměr lana: 1 cm barva: hnědá výrobce: BAFPET s.r.o.
175,00 Kč s DPH
Klasický nepodšitý obojek z příjemné měkké maštěné hovězí kůže. Zapínání je na klasickou přezku a dírky. Je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Velikost obojku udává celkovou délku obojku. Je tedy vhodné zvolit obojek o velikosti cca o 5 cm, než je obvod krku psa. matriál: vysoce kvalitní maštěná hovězí useň barva: koňak šířka obojku souvisí s délkou: 32 cm/12 mm 40 cm/16 mm 50 cm/20 mm 60 cm/25 mm délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, Slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), Slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), Hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
130,00 Kč s DPH
Klasický nepodšitý obojek z příjemné měkké maštěné hovězí kůže. zapínání je na klasickou přezku a dírky. Je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Velikost obojku udává celkovou délku obojku. Je tedy vhodné zvolit obojek o velikosti cca o 5 cm, než je obvod krku psa. matriál: vysoce kvalitní maštěná hovězí useň barva: koňak šířka obojku souvisí s délkou: 32 cm/12 mm 40 cm/16 mm 50 cm/20 mm 60 cm/25 mm délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, Slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), Slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), Hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
130,00 Kč s DPH
Klasický nepodšitý obojek z příjemné měkké maštěné hovězí kůže. zapínání je na klasickou přezku a dírky. Je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Velikost obojku udává celkovou délku obojku. Je tedy vhodné zvolit obojek o velikosti cca o 5 cm, než je obvod krku psa. matriál: vysoce kvalitní maštěná hovězí useň barva: hnědá šířka obojku souvisí s délkou: 32 cm/12 mm 40 cm/16 mm 50 cm/20 mm 60 cm/25 mm délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, Slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), Slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), Hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
Novinka
890,00 Kč s DPH
Stopovací šňůra je vyrobena z pevné mastné kůže. Šňůra je opatřena hákovou karabiou, která je k vodítku napevno zapletena. Šńůra je vhodná pro střední a velká plemena. Životnost šňůry proloužíte vhodnou péčí přípraky promašťujímíci kůži. materiál: kůže délka: 10m šířka: 8 mm barva: hnědá výrobce: BAFET s.r.o.
520,00 Kč s DPH
Kulatá stopovací šňůra s PVC povlakem s úpravou polytrace. Je výrazně odolnější a snadněji se udržuje než klasický kožený nebo textilní popruh a nenasává vodu. Je extra pevná v tahu a odolná vůči vodě a UV záření. Zároveň je lehká - váží pouhých 320 g. barva: oranžová materiál: PVC popruh se speciální úpravou polytrace délka: 10 m průměr: 6 mm délka karabiny: 65 mm hmotnost: 320 g výrobce: BAFPET s.r.o.
165,00 Kč s DPH
Reflexní obojek polytrace je vyroben z PVC popruhu se speciální povrchovou úpravou, díky níž je odolný vůči vodě, je pevný v tahu a zároveň přjemně měkký a příjemný na dotek. Oproti koženým a popruhovým obojkům vyniká snadnou údržbou, odolností proti plísním a nenasákává vodu. Zapínání je na plastovou přezku. Velikost lze nastavit dle potřeby. Obojky jsou vhodné pro malá, střední i větší plemena. barva: oranžová materiál: PVC popruh se speciální úpravou polytrace nastavitelná délka: 38-62 cm šířka: 25 mm výrobce: BAFPET s.r.o.
498,00 Kč s DPH
Stopovací vodítko polytrace je vyrobeno z PVC popruhu se speciální povrchovou úpravou. Vodítko je extrémně odolné a pevné v tahu, odolné vůči vodě, lehké, příjemné a měkké do ruky. Spoje jsou nýtované. Oproti koženým vodítkům vyniká snadnou údržbou, nenasákává vodu a odpuzuje plísně. Materiál je odolný vůči UV záření - nebledne. Vodítko je vhodné pro střední a velká plemena. Je opatřeno hákovou karabinou střední velikosti. barva: oranžová materiál: PVC popruh se speciální úpravou polytrace délka: 10 m šířka: 15 mm délka karabiny: 65 mm hmotnost vodítka: 330 g výrobce: BAFPET s.r.o.
498,00 Kč s DPH
Stopovací vodítko polytrace je vyrobeno z PVC popruhu se speciální povrchovou úpravou. Vodítko je extrémně odolné a pevné v tahu, odolné vůči vodě, lehké, příjemné a měkké do ruky. Spoje jsou nýtované. Oproti koženým vodítkům vyniká snadnou údržbou, nenasákává vodu a odpuzuje plísně. Materiál je odolný vůči UV záření - nebledne. Vodítko je vhodné pro střední a velká plemena. Je opatřeno hákovou karabinou střední velikosti. barva: černá materiál: PVC popruh se speciální úpravou polytrace délka: 10 m šířka: 15 mm délka karabiny: 65 mm hmotnost vodítka: 330 g výrobce: BAFPET s.r.o.
184,00 Kč s DPH
Barvářská (stopovací) šňůra popruhová - kulatá o průměru 6 mm zakončená hákovou karabinou. Délka 6 metrů. Je dostatečně pevná a mírně pruží. Šnůra není těžká a nenasákává se vodou. Je vhodná pro všechna plemena. Bez problémů udrží i 30 kg psa. barva: zelená / černá / oranžová materiál: popruh z pevného lana délka: 6 m průměr: 6 mm
170,00 Kč s DPH
Obojky Polytrace jsou vyrobeny z popruhu se speciální povrchovou úpravou jejíž součástí je reflexní prožek. Je odolný vůči vodě a přitom je velmi měkký a příjemný do ruky. Zapínání je na klasickou kovovou přezku. Obojky jsou vhodné pro malá, střední i velká plemena. Rozmezí délky obojku je uvedeno ke krajním dírkám obojku. Obojek lze snadno zkrátit zastřižením. barva: černo-šedá
216,00 Kč s DPH
Řetízkové stahovací obojky s malými oválnými oky jsou vyrobeny má pevná svařovaná oka s povrchovou úpravou chrom. Jsou vhodná pro střední a velká plemena. Vodítko se přichycuje za kovové očko a provléká se. tloušťka materiálu: 3,2 mm materiál: 100% kov Velikost obojku udává celkovou délku včetně ok pro provlečení.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek