Zde se nacházíte: Výcvik psů

Výcvik psů

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
470,00 Kč s DPH
Speciální prodlužovací vodítko z velmi pevného lana. Spoje jsou zakryty kůží, jsou pevně svařeny a prošity, tak dosahují maximální pevnosti. Vodítko neobsahuje žádné kroužky ale speciální kovovou posuvku, díky níž si upravujete požadovanou délku. Vodítko je zakončené bronzovou hákovou karabinou. Je vhodné pro střední a velká plemena. Délka voditka je v rozmezí cca 150 - 270 cm. Délka karabiny je 7,5 cm. materiál: lano / kůže / kov průměr lana: 1 cm barva: zelená - khaki výrobce: BAFPET s.r.o.
470,00 Kč s DPH
Speciální prodlužovací vodítko z velmi pevného lana. Spoje jsou zakryty kůží, jsou pevně svařeny a prošity, tak dosahují maximální pevnosti. Vodítko neobsahuje žádné kroužky ale speciální kovovou posuvku, díky níž si upravujete požadovanou délku. Vodítko je zakončené bronzovou hákovou karabinou. Je vhodné pro střední a velká plemena. Délka voditka je v rozmezí cca 150 - 270 cm. Délka karabiny je 7,5 cm. materiál: lano / kůže / kov průměr lana: 1 cm barva: hnědá výrobce: BAFPET s.r.o.
150,00 Kč s DPH
Rozdvojka k vodítku je vyrobená z pevného lana v designu spirála. Pro maximální pevnost jsou spoje rozdvojky vysokoteplotně svařené, prošité a překryté plastovou krytkou. Rozdvojka je vybavena svařovaným kroužkem pro uchycení vodítka a dvěmi karbinami pro připnutí k obojku. Je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kulatý popruh průměr popruhu: 6 mm délka: 30 cm + 30 cm ( bez karabin 7 cm) barva: černá
75,00 Kč s DPH
Vypouštěcí otočná klešťová karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 70 mm, 90 mm a 110 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
85,00 Kč s DPH
Oboustranná háková karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Délka karabiny je 80 mm a není otočná.
66,00 Kč s DPH
Otočná háková karabina z mosazného materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností a esteticky příjemným vzhledem. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 50 mm, 60 mm, 80 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
32,00 Kč s DPH
Otočná háková karabina z niklového materiálu, odolného vůči korozi s dlouhou životností. Používá se především pro výrobu vodítek. Karabiny jsou dostupné v různých velikostech (délkách): 50 mm, 60 mm, 70 mm, 80 mm. Pro snadnější manipulaci s vodítkem jsou otočné karabiny praktičtější. Předejdete tak zamotání vodítka. Požadovanou velikost (délku) vyberte v rozbalovacím poli.
122,00 Kč s DPH
Svítící návlek je vyroben z popruhu. Používá se za snížené viditelnosti a ve tmě. Návlek lze použít na cokoli/ obojek, kšírek, nohu, vodítko, .../ Zvyšuje bezpečnost Vašeho psa při pohybu na ulici a v terénu. - 3 režimy (rychlé a pomalé blikání, nepřerušované svícení). - Součástí je 1ks náhradní baterie. - Vhodný pro všechny velikosti plemen. - Napájení pomocí 3V baterie. Velikost oranžového popruhu se světlem: 2,5 xm x 6 cm. oranžový popruh se světlem je opatřen pevně sešítými gumovými poruhy pro navlečení na obojek. Šířka popruhu a oka z gumy v nenapnutém stavu je 2,5 cm a lze ji natáhnout i na celkem široký obojek cca 5 cm.
124,00 Kč s DPH
Svítící návlek je vyroben z popruhu. Používá se za snížené viditelnosti a ve tmě. Návlek lze použít na cokoli/ obojek, kšírek, nohu, vodítko, .../ Zvyšuje bezpečnost Vašeho psa při pohybu na ulici a v terénu. - 3 režimy (rychlé a pomalé blikání, nepřerušované svícení). - Součástí je 1ks náhradní baterie. - Vhodný pro všechny velikosti plemen. - Napájení pomocí 3V baterie. Velikost oranžového popruhu se světlem: 2,5 xm x 6 cm. Pásky se sponami pro uchycení na obojek jsou pružné a dostatečně dlouhé s možností nastavení. Lze je uchytit na jakkoliv široký obojek a to bez nutnosti odepínání obojku.
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 5 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro malá plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 5 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
333,00 Kč s DPH
Rozdvojka z kulaté kůže průměru 6 mm hnědé barvy, zakončená hákovými nebo klešťovými karabinami. Požadovaný typ karabiny vyberte v rozbalovacím poli. Rozdvojka je určená k připnutí na konec vodítka a slouží pro vedení dvou psů. Vhledem k průměru kůže je vhodná pro střední plemena psů. materiál: kůže průměr kůže: 6 mm barva: hnědá délka rozdvojky: cca 30 + 30 cm + karabiny délka klešťové karabiny: 9 cm délka hákové karabiny: 6 cm
160,00 Kč s DPH
Klasický kožený obojek, pro větší pohodlí psa, podšitý filcem. Obojek světlé barvy koňaku je zdobený motivem žaludů. používáním obojek z kůže ztmavne. materiál: kůže (hovězina) / filc šířka kůže na obojku: 2 cm (filc mírně přesahuje šířku kůže) barva: koňak délky obojku: 30 cm 35 cm 40cm 45 cm Velikost obojku udává délku obojku bez spony. Je tedy vhodné zvolit velikost cca o 5 cm delší než je obvod krku psa. Požadvanou velikost obojku vyberte v rozbalovacím poli vedle obrázku. orientační délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
170,00 Kč s DPH
Klasický kožený obojek, pro větší pohodlí psa, podšitý filcem. Obojek tmavě hnědé barvy je zdobený motivem žaludů. materiál: kůže (hovězina) / filc šířka kůže na obojku: 2 cm (filc mírně přesahuje šířku kůže) barva: tmavě hnědá délky obojku: 30 cm 35 cm 40cm 45 cm 50 cm 55 cm Velikost obojku udává délku obojku bez spony. Je tedy vhodné zvolit velikost cca o 5 cm delší než je obvod krku psa. Požadvanou velikost obojku vyberte v rozbalovacím poli vedle obrázku. orientační délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař
494,00 Kč s DPH
Praktické rychlovypouštěcí vodítko od obojku pro rychlé vypuštění psa při lovu. Dlouhé vodítko přes rameno je opatřeno klešťovou karabinou. materiál: vysoce kvalitní hovězí useň + nerezová klešťová karabina šířka kůže: 16 mm délka vodítka cca: 165 cm (bez karabiny) délka karabiny: 8 cm typ karabiny: klešťová barva: hnědá Vyrobeno v ČR.
385,00 Kč s DPH
Barvářský obojek z hovězí kůže je pro větší pohodlí psa, podšitý filcem. Vodítko se k obojku připíná za speciální otočnou karabinu, která je umístěna tak, aby zapínání obojku vycházelo za krk a netlačilo psa na krku pod mordou. Obojek je zdoben vyraženým motivem květin. materiál: kůže (hovězina) / filc šířka kůže na obojku: 3 cm (filc mírně přesahuje šířku kůže) barva: koňak délky obojku: 35 cm 40 cm 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm Velikost obojku udává délku obojku bez spony. Je tedy vhodné zvolit velikost cca o 5 cm delší než je obvod krku psa. Požadvanou velikost obojku vyberte v rozbalovacím poli vedle obrázku. orientační délka obojku / plemeno psů 35 cm / menší jezevčík 40 cm / větší jezevčík, teriér 45 cm / teriér, slídič, slovenský kopov (fena) 50 cm / bavorský barvář (fena), slovenský kopov (pes) 55 cm / bavorský barvář (pes), hanoverský barvář (fena) 60 cm / hanoverský barvář (pes), ohař

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2024 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek