Zde se nacházíte: Výrobky z paroží

Výrobky z paroží

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
Novinka
490,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru drobných srdíček. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh rozměry srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Náušnice jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
235,00 Kč s DPH
Parohová klíčenka z vidlice jeleního parohu. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
230,00 Kč s DPH
Parohová klíčenka z vidlice srnčího parohu. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
299,00 Kč s DPH
Parohová klíčenka ze srnčího shozu. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené bílými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
Novinka
570,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náušnice z parohu ve tvaru srdíček, zdobené holografickými kamínky. Zadní část náušnice je z chirrurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo velikost srdíček: 10x10x3 mm výrobce: ARTURE Šperky jsou dodávány v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými bílými holografickými kamínky. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Drobný obdélníček z parohu na řetízku z chirurgické oceli, zdobený drobnými bezbarvými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm barva kamínků: bílé (bezbarvé) materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo délka parůžku: 29 mm šířka parůžku: 9 mm tloušťka parůžku: 3 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč
Šperk, který vznikl v lese. Náhrdelník z parohu ve tvaru srdíčka, zdobený drobnými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
522,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Dětský náhrdelník z parohu ve tvaru drobného srdíčka, zdobený drobnými růžovými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Řetízek je z chirurgické oceli. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 36cm materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo rozměry srdíček: 11x9x3 mm výrobce: ARTURE Šperk je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Malý oválek z parohu na řetízku z chirurgické oceli, zdobený drobnými bílými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm barva kamínků: bílá materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo výška oválku: 14 mm šířka oválku: 9 mm tloušťka oválku: 3 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
Novinka
595,00 Kč s DPH
Šperk, který vznikl v lese. Drobný obdélníček z parohu na řetízku z chirurgické oceli, zdobený drobnými zelenými kamínky Olivine Swarovski Crystals. Každý šperk nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. délka řetízku: 43 cm barva kamínků: zelená (olivová) materiál: chirurgická ocel, paroh, sklo délka parůžku: 29 mm šířka parůžku: 9 mm tloušťka parůžku: 3 mm výrobce: ARTURE Náhrdelník je dodáván v dárkové papírové krabičce přírodní hnědé barvy. V případě, že potřebujete jinou délku řetízku, můžeme nechat vyrobit šperk na míru.
410,00 Kč s DPH
Parohová píšťalka na psy z pravého jeleního parohu se staromosaznou čepičkou s očkem. Vnitřek píšťalky je kovový. Píšťalka je dodávána s koženou šňůrkou. Každý výrobek z parohu nese svoji jedinečnou kresbu právě díky tomu, že se jedná o přírodní materiál a každý paroh je unikátní. 
300,00 Kč s DPH
Píšťalka z pravého jeleního parohu. Píšťalka je cca 8 cm dlouhá a je opatřena pletenou šňůrkou na pověšení na krk. Velikost a barva se liší - každý kus je originál. materiál: jelení paroh
320,00 Kč s DPH
Píš´talka na psy z pravého parohu na tenké textilní šňůrce. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, je každá píšťalka originál. Délka píšťalky je cca 8 cm. Vyrobeno v ČR.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2023 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek