Pánská košile s dlouhým rukávem ze 100% bavlny (oboustranně počesaný, vysoce kvalitní flanel) s kombinací z tmavě hnědého manšestru na ramenou, vnitřním sedle, vnitřním pásku límce, rukávovém šlicu, na kapse a vnitřním pásku manžet. Originální, vysoce kvalitní košile, kterou si jistě zamilujete!
Zelenobéžové káro a kontrastní kombinace tmavě hnědého manšestru dodávají košili naprosto výjimečný vzhled. Manšestr je nejen zajímavým módním doplňkem, ale také zároveň plní funkci delší životnosti košile v částech, které jsou namáhány nejvíce. A nejenom to, choulostivá ramenní a zádová část člověka zůstává v této košili v teple i při dlouhém a namáhavém pochodu i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Košile má jednu kapsu s kontrastní paspulkou s manšwstru, která elegantně doplňuje celkový vzhled košile. Knoflíky jsou vyrobeny z imitace paroží (velmi kvalitní provedení, knoflíky jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost).
materiál: 100% bavlna
barva: zeleno-béžová + hnědé doplňky
Český výrobce LUKO je zárukou kvalitníhou materiálu a precizní práce.
+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375
Copyright © 2025 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena
Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek