Kulovnice

Filtr
T R
seřadit
počet
Cena
velikost / barva / typ / provedení
doporučujeme
nejprodávanější
novinky
výprodej
35 990,00 Kč
Prémiový model opakovacích kulovnic řady CZ 600, s lehkou tenkostěnnou hlavní, je vybaven speciálně vyvinutou polymerovou pažbou, která díky sofistikované ergonomii nabízí maximální střelecký komfort a přispívá k vysoké přesnosti. V nabídce je šest nejpopulárnějších ráží od 223 Rem. po náboj 300 Win. Mag. Pro montáž optiky jsou určeny standardizované raily na můstcích pouzdra závěru z odolné hliníkové slitiny. Po aktivaci zámku zásobníku se zbraň mění na schránkovou. Model CZ 600 ERGO má na 100 m garantovanou, při výrobě testovanou přesnost sub-MOA (tříranová nástřelka při použití match-grade továrního střeliva). Řada kulovnic CZ 600 má patentově chráněný závěr, který zaručuje podání náboje ve všech polohách zbraně i v nejnáročnějších situacích. K dalším benefitům patří patentovaná, ergonomicky perfektně řešená vertikální pojistka s naprosto tichým ovládáním, mimořádně spolehlivé zásobovací ústrojí s možností uživatelské volby mezi zásobníkovým či schránkovým provedením, extrémně odolná povrchová úprava a základní demontáž nevyžadující manipulaci s jazýčkem spouště. - Prémiová kulovnice CZ 600 Ergo má speciálně vyvinutou ergonomickou polymerovou pažbou. - Lehká tenkostěnná hlaveň, bez mechanických mířidel, má na ústí závit s krytkou. - Pro montáž optiky jsou určeny standardizované raily na můstcích odolného duralového pouzdra závěru. - V nabídce je šest nejpopulárnějších ráží od 223 Rem. po výkonný náboj 300 Win.Mag. - Model CZ 600 Ergo má na 100 m garantovanou, při výrobě testovanou přesnost sub-MOA (tříranová nástřelka při použití match-grade továrního střeliva). Technické parametry: ráže: .223 Rem. délka hlavně: 20"/508 mm celková délka:1013 mm hmotnost: 2,6 kg profil hlavně: lehká kapacita zásobníku: 5 mířidla: ne spoušť: jednoodporová, stavitelná lícnice: ne pažba: polymerová povrch pažby: Soft-touch hlaveň: kovaná za studena LOP: 370 mm závit: M15x1 odpor spouště: 6-13,5N velikost provedení závěru: I-Mini Toto zboží nelze odeslat poštou. Je nutný osobní odběr s předložením zbrojního průkazu. Po objednání zbraně v e-shopu Vás budeme následně informovat o dostupnosti a možnm termínu vyzvednutí.
41 920,00 Kč
Sportovní i lovecký model opakovací kulovnice CZ 600 Range je všestranně uzpůsobený pro vysoce přesnou střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti – na 100 m je u něj garantována při výrobě testovaná přesnost sub-0,75 MOA (pětiranná nástřelka při použití match-grade továrního střeliva). Vynikajicích výsledků je dosaženo zejména díky těžké, za studena kované hlavni vlastní produkce CZ, na ústí vybavené standardizovaným závitem pro snadnou montáž příslušenství. K přesnosti i pohodlí přispívá rovněž masivní pažba z laminovaného dřeva, jejíž hlaviště umožňuje pohodlné a spolehlivé přilícení při střelbě s oporou. Výšku lícnice lze bez použití nářadí nastavit podle potřeb a preferencí uživatele. Na spodní části hlaviště je lišta pro montáž třetí nožky. Pistolová rukojeť je tvarována pro pravoruké střelce a dovoluje obejmutí palcem. Pažba je vybavena oboustrannými kotevními otvory pro rychloupínací poutka nosného popruhu. Model Rangel je dodáván pouze s ocelovým pouzdrem závěru s přípojným rozhraním typu Remington 700. Kulička kliky závěru je duralová a barevně sladěná s materiálem pažby. Řada kulovnic CZ 600 má patentově chráněný závěr, který zaručuje podání náboje ve všech polohách zbraně i v nejnáročnějších situacích. K dalším benefitům patří patentovaná, ergonomicky perfektně řešená vertikální pojistka s naprosto tichým ovládáním, mimořádně spolehlivé zásobovací ústrojí s možností uživatelské volby mezi zásobníkovým či schránkovým provedením, extrémně odolná povrchová úprava a základní demontáž nevyžadující manipulaci s jazýčkem spouště. - Masivní pažba z laminátového dřeva s pistolovou rukojetí a nastavitelnou lícnicí. - Za studena kovaná hlaveň, bez mechanických mířidel,má na ústí závit s krytkou. - Pro montáž optiky jsou určeny standardizované raily na můstcích odolného duralového pouzdra závěru. - V nabídce jsou ráž 308 Win. a 6,5 mm Creedmoor. - Model CZ 600 Range má na 100 m garantovanou, při výrobě testovanou přesnost sub-MOA (tříranová nástřelka při použití match-grade továrního střeliva). Technické parametry: ráže: 308 Win. délka hlavně: 24"/610 mm celková délka:1140 mm hmotnost: 4,6 kg profil hlavně: těžká kapacita zásobníku: 5 mířidla: ne spoušť: jednoodporová, stavitelná lícnice: stavitelná pažba: laminovaná povrch pažby: lak LOP: 370 mm závit: M15x1 odpor spouště: 6-13,5N velikost provedení závěru: II-Medium Toto zboží nelze odeslat poštou. Je nutný osobní odběr s předložením zbrojního průkazu. Po objednání zbraně v e-shopu Vás budeme následně informovat o dostupnosti a možnm termínu vyzvednutí.
28 900,00 Kč
Opakovací kulovnice CZ 600 Alpha v provedení se symetrickou pažbou z pevného polymeru s měkčenými úchopovými plochami, které nechybějí ani na spodní části hlaviště. Díky jednoduché údržbě je tento model ideální především pro uživatele, kteří zbraň používají každodenně a klíčová je pro ně odolnost a spolehlivost bez ohledu na nepřízeň počasí. Řada kulovnic CZ 600 má patentově chráněný závěr, který zaručuje podání náboje ve všech polohách zbraně i v nejnáročnějších situacích. K dalším benefitům patří patentovaná, ergonomicky perfektně řešená vertikální pojistka s naprosto tichým ovládáním, mimořádně spolehlivé zásobovací ústrojí s možností uživatelské volby mezi zásobníkovým či schránkovým provedením, extrémně odolná povrchová úprava a základní demontáž nevyžadující manipulaci s jazýčkem spouště. - Lovecká kulovnice CZ 600 Alpha s pažbou z polymeru s měkčenými úchopovými plochami - Za studena kovaná hlaveň, bez mechanických mířidel,má na ústí závit s krytkou. - Pro montáž optiky jsou určeny standardizované raily na můstcích odolného duralového pouzdra závěru. - V nabídce je devět nejpopulárnějších ráží od 223 Rem. po výkonný náboj 300 Win.Mag. - Model CZ 600 ALPHA má na 100 m garantovanou, při výrobě testovanou přesnost sub-MOA (tříranová nástřelka při použití match-grade továrního střeliva). Technické parametry: ráže: .223 Rem. délka hlavně: 24"/610 mm celková délka:1096 mm hmotnost: 3,0 kg profil hlavně: polotěžká kapacita zásobníku: 5 mířidla: ne spoušť: jednoodporová, stavitelná lícnice: ne pažba: polymerová povrch pažby: Soft-touch hlaveň: kovaná za studena LOP: 355 mm závit: M15x1 odpor spouště: 6-13,5N velikost provedení závěru: I-Min Toto zboží nelze odeslat poštou. Je nutný osobní odběr s předložením zbrojního průkazu. Po objednání zbraně v e-shopu Vás budeme následně informovat o dostupnosti a možnm termínu vyzvednutí.
33 900,00 Kč
Řada kulovnic CZ 600 má patentově chráněný závěr, který zaručuje podání náboje ve všech polohách zbraně i v nejnáročnějších situacích K dalším benefitům patří patentovaná, ergonomicky perfektně řešená vertikální pojistka s naprosto tichým ovládáním, mimořádně spolehlivé zásobovací ústrojí s možností uživatelské volby mezi zásobníkovým či schránkovým provedením, extrémně odolná povrchová úprava a základní demontáž nevyžadující manipulaci s jazýčkem spouště. - Lovecká kulovnice CZ 600 LUXv klasickém provedení s pažbou tradičního evropského designu z výběrového ořechu. - Pažba je opatřena levostrannou lícnicí s ozdobným nosem z tmavě hnědého laminovaného dřeva. - Pro komfortní a spolehlivé ovládání jsou úchopové plochy zdrsněny. - Kulička kliky závěru je také z ořechového dřeva. - CZ 600 LUX je k dispozici v pěti nejoblíbenějších loveckých rážích od 223 Rem. po 300 Win. Mag. - Za studena kovaná hlaveň má na ústí závit s krytkou a nese mechanická mířidla s průhledovým hledím a muškou zvýrazněnými světlovodnými vlákny. - Ocelové lůžko je uzpůsobeno pro montáž optiky pomocí přípojného rozhraní typu Remington 700. Technické parametry: ráže: .223 Rem., 308 Ein. 30-06 Spr., 8x57 JS, 300 Win.Mag. délka hlavně: 20" / 508 mm celková délka: 997 mm hmotnost: 3,2 kg profil hlavně: lehká kapacita zásobníku: 5 (3-300 Win. Mag.) podávací zařízení: zásobník mířidla: ano spoušť: jednoodporová, stavitelná lícnice: ano pažba: ořechové dřevo povrch pažby: olej hlaveň: kovaná za studena LOP: 370 mm závit: M15x1 odpor spouště: 6-13,5N velikost provedení závěru: I-Min - 223 Rem., II - Medium - 308 Win. III - Long - 30-06 Spr., 8x57 JS, 300 Win.Mag. Toto zboží nelze odeslat poštou. Je nutný osobní odběr s předložením zbrojního průkazu. Po objednání zbraně v e-shopu Vás budeme následně informovat o dostupnosti a možnm termínu vyzvednutí.

Kontaktujte nás

+420 734 836 648
info@potreby-lovecke.cz
Sopotnice 226, 561 15
IČ: 65680375

Copyright © 2024 Jan Hájek - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek